WZMACNIACZ DAC NUPRIME IDA-8 GLIWICE ODSŁUCH

Dostępność: dostępny
Cena: 4 595,00 zł 4595.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

IDA-8 to kompaktowy wzmacniacz stereo z wbudowanym przetwornikiem cyfrowo-analogowym DAC. Urządzenie posiada przedwzmacniacz pracujący w klasie A bez pętli sprzężenia zwrotnego oraz końcówkę mocy w klasie D. Ten hybrydowy układ amplifikacji pozwolił połączyć najważniejsze zalety każdej z klas. Dzięki temu urządzenie posiada wysoką wydajność oraz barwę i elegancję brzmienia.

IDA-8 to urządzenie o brzmieniu dostojnym, lekko ocieplonym, z pełnym basem i łagodnej, stonowanej, analogowej górze pasma. 100W ciągłej mocy niezależnie od obciążenia wskazuje na bardzo wysoką wydajność prądową, co pozwala podłączyć do wzmacniacza praktycznie dowolne kolumny.

W zamyśle producenta głównym źródłem sygnału audio dla wzmacniacza są formaty cyfrowe. Dlatego wzmacniacz dysponuje 4 wejściami cyfrowymi i tylko jednym kompletem złącz analogowych.

IDA-8 jest zintegrowanym urządzeniem stereo, które oferuje kombinację funkcjonalności w postaci:

sterowania urządzenia autorskim mikroprocesorem z retencją pamięci,

wysokiej jakości przetwornika DAC opartego na kości ESS ES9010K2M

obsługi formatów cyfrowych do 384kHz i DSD256

hi-endowego przedwzmacniacza z układami ULCAM (Ultra-Linear Class A Module) o parametrach znanych z urządzeń o kilka klasy wyższych (THD 0.0015%, stosunek sygnał/szum - 130dB).

100W na ciągłej mocy na kanał zarówno przy 4 jak i 8 ohmach

precyzyjnego potencjometru z cienkowarstwowymi rezystorami o skoku 0.5dB z pamięcią poziomu głośności dla każdego źródła

możliwość przesłania plików DSD w formie DoP (DSD over PCM) oraz ASIO 2.1

udoskonalonych końcówek mocy w klasie D przełączające się przy 600kHz (w przeciwieństwie do klasycznych, które przełączają się przy 300kHz)

super-liniowy klasyczny zasilacz toroidalny o sprawności dochodzącej do 93 procent

realnego pasma przenoszenia sięgające 50.000Hz!

unikalnego designu opartego o proste geometryczne formy i super niską obudowę, co w połączeniu z bardzo dobrym odprowadzaniem ciepła pozwala ustawić wzmacniacz nawet na niskich lub zabudowanych półkach

antywibracyjne stopy izolujące autorskiej konstrukcji

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl