Produkt dnia
HEGEL H90
HEGEL H90
7 299,00 zł
szt.
WZMACNIACZ NUPRIME IDA-16 GLIWICE ODSŁUCH
WZMACNIACZ NUPRIME IDA-16 GLIWICE ODSŁUCH
8 999,00 zł
szt.
DAC STRUMIENIOWY COCKTAIL AUDIO X14 OD RĘKI
DAC STRUMIENIOWY COCKTAIL AUDIO X14 OD RĘKI
2 595,00 zł
szt.
SŁUCHAWKI AKG K701 STUDIO BIAŁE
SŁUCHAWKI AKG K701 STUDIO BIAŁE
699,00 zł
szt.
KOLUMNA HECO AURORA 1000 CZARNA
KOLUMNA HECO AURORA 1000 CZARNA
2 199,50 zł
szt.
KOLUMNA GOLDENEAR BRX
KOLUMNA GOLDENEAR BRX
3 680,00 zł
szt.
ZESTAW KOLUMN JAMO S 809 HCS CZARNE ODSŁUCH
ZESTAW KOLUMN JAMO S 809 HCS CZARNE ODSŁUCH
2 799,00 zł
kpl.
SOUNDBAR DENON DHT-S416
SOUNDBAR DENON DHT-S416
1 149,00 zł
kpl.
SOUNDBAR POLK AUDIO SIGNA S3
SOUNDBAR POLK AUDIO SIGNA S3
1 299,00 zł
kpl.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

TEAC W-1200-B CZARNY GLIWICE

Dostępność: dostępny
Cena: 1 899,00 zł 1899.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

TEAC W-1200-B Magnetofon Kasetowy

W-1200 to podwójny magnetofon kasetowy wyposażony w dwa jednokierunkowe magnetofony kasetowe, funkcję miksowania sygnału z mikrofonów, wyjście cyfrowe USB i inne wszechstronne funkcje nagrywania. W ostatnim czasie kasety fascynowały tych, którzy nigdy ich nie używali, dzięki ciepłemu, wyraźnie analogowemu brzmieniu, nie wspominając o łatwości nagrywania i możliwości tworzenia własnych „miksów”. Postanowiliśmy stworzyć magnetofon kasetowy, który łączy w sobie znakomity poziom wydajności z interfejsem pasującym do ery dźwięku cyfrowego. W-1200 nie tylko oferuje dźwięk zbliżony do oryginału, ale zawiera również szeroką gamę wszechstronnych funkcji, które umożliwiają śpiewanie karaoke, nagrywanie przemówień, konferencji, a nawet cyfrowe nagrywanie analogowych kaset za pośrednictwem komputera. Dwa magnetofony obsługują nagrywanie i odtwarzanie na każdym z nich, ponieważ mają niezależne mechanizmy napędowe ... użytkownik może nagrywać na obu odtwarzaczach jednocześnie, tworząc jednocześnie parę identycznych nagrań. Wejście mikrofonowe i miksowanie sygnału z mikrofonu umożliwiają ćwiczenie śpiewu karaoke przy akompaniamencie ścieżki dźwiękowej z kasety lub zewnętrznego źródła dźwięku (podłączonego do wejścia LINE IN). Dziesięciolecia doświadczeń TEAC w tworzeniu urządzeń rejestrujących są oczywiste w przypadku W-1200, a zwłaszcza jeśli chodzi o systemy redukcji szumów i zakłóceń. Pozwala to użytkownikom na odtwarzanie starszych kaset magnetofonowych oryginalnie nagranych w Dolby B NR i prawidłowe ich słyszenie. Co więcej, regulacja wysokości tonu pozwala na dowolną zmianę prędkości odtwarzania, a potencjometry poziomu umożliwiają precyzyjne dostrojenie poziomów nagrywania. Dostępna funkcja nagrywania / odtwarzania z timerem, umożliwia korzystanie z programatora czasowego audio innej firmy. Ponadto W-1200 może dostarczać dźwięk cyfrowy w jakości CD (do 48 kHz / 16-bit PCM) do komputera za pomocą kabla USB, umożliwiając cyfrową archiwizację biblioteki kaset. Po zdigitalizowaniu ich na komputerze możesz cieszyć się swoją starą biblioteką muzyczną na taśmie w dowolnym miejscu i czasie za pośrednictwem odtwarzacza sieciowego, DAP, smartfona, a nawet w samochodzie. Zapewniając wysoki standard wierności jako urządzenie nagrywające, w połączeniu z zaawansowanymi technologiami cyfrowymi, W-1200 wyznacza nowy standard dla magnetofonów kasetowych we współczesnych czasach.

Główne właściwości

● Dwie kieszenie magnetofonowe do nagrywania / odtwarzania (na obu) z niezależnymi mechanizmami

● System redukcji szumów tłumi syk podczas odtwarzania (odpowiednik Dolby B)

● Wejście mikrofonowe z miksowaniem mikrofonu do zastosowań karaoke i zapowiedzi

● Kopiowanie za jednym dotknięciem, kontrola wysokości dźwięku ± 12% i powtarzanie AB

● Nagrywanie równoległe do nagrywania na dwóch taśmach w tym samym czasie

● Wyjście USB do nagrywania cyfrowego na PC / Mac z jakością CD (48 kHz / 16-bit PCM)

Dwa magnetofony do nagrywania / odtwarzania z niezależnymi mechanizmami W urządzeniu zastosowano dwa proste i niezawodne jednokierunkowe mechanizmy kasetowe. Podczas odtwarzania (lub nagrywania) napęd TAPE1, użytkownicy mogą zmienić kasetę w napędzie TAPE2, przygotowując ją do odtwarzania (lub nagrywania). Ponieważ oba magnetofony mają niezależne sekcje napędowe do sterowania, gdy jeden napęd odtwarza kasetę (lub nagrywa) użytkownicy mogą obsługiwać drugi napęd (przewijanie do przodu lub do tyłu) bez wpływu na działanie pierwszego odtwarzacza, zapewniając ciągłość odtwarzania lub nagrywania. Oba magnetofony obsługują odtwarzanie taśm Normal (Type I), Chrome (Type II) i Metal (Type IV), a jednocześnie obsługują nagrywanie na taśmach typu Normal i Chrome.

● System redukcji szumów do odtwarzania taśm Dolby B. Wbudowany system redukcji szumów tłumi szumy, które są nieodłącznie związane z odtwarzaniem kaset. Umożliwia to odtwarzanie kaset nagranych w przeszłości przy użyciu Dolby B NR i uzyskanie jakości dźwięku zbliżonej do oryginału.

● Kontrola wysokości tonu i funkcje RTZ Magnetofon TAPE1 jest wyposażony w regulację wysokości dźwięku, która zmienia prędkość odtwarzania (w celu przywrócenia oryginalnej tonacji dźwięku podczas odtwarzania starych kaset), umożliwiając regulację prędkości taśmy w zakresie ± 12%. Łącząc regulację wysokości tonalnej i odtwarzanie A-B Repeat, użytkownicy mogą poprawić rozpoznawalność głosów rozumieć zmniejszonej prędkości odtwarzania taśmy podczas transkrypcji nagranych spotkań i przemówień. Ponadto zarówno napędy TAPE1 i TAPE2 są wyposażone w funkcję powrotu do zera (RTZ), które sprawiają, że reset licznika do stanu „0000” jest łatwy po naciśnięciu jednego przycisku.

● Nagrywanie równoległe do jednoczesnego tworzenia identycznych taśm Nagrywanie równoległe tworzy parę identycznych kaset w tym samym czasie w magnetofonie TAPE1 i TAPE2. Jest to wygodny sposób na dostarczenie komuś kopii taśmy zaraz po nagraniu.

● Podwójny tryb REC MUTE Podwójna funkcja REC MUTE umożliwia użytkownikom usunięcie niepotrzebnych sekcji i dodanie fragmentów ciszy między ścieżkami podczas nagrywania. Podczas nagrywania lub w trybie gotowości do nagrywania W-1200 tworzy 4 sekundowe „puste” (które jest standardową przerwą) między ścieżkami, po prostu naciskając przycisk REC MUTE raz - naciśnij i przytrzymaj przez ponad 4 sekundy, a będziesz mógł utworzyć przerwę w dźwięku tak długo, jak potrzebujesz.

● Wejście mikrofonowe i miksowanie mikrofonu do zastosowań karaoke i ogłoszeń Wejście mikrofonowe i funkcja miksowania umożliwiają użytkownikom miksowanie dźwięku mikrofonu i dźwięku z taśmy / aux oraz nagrywanie zmiksowanego dźwięku na kasetę. Dostosowując poziom mikrofonu, użytkownicy mogą cieszyć się funkcja karaoke (przydatne w aplikacjach typu zapowiedzi) bez zewnętrznego miksera. Oczywiście, obsługiwane jest również nagrywanie samego dźwięku mikrofonu na taśmę kasetową. Połącz to z równoległym nagrywaniem i użytkownicy mogą jednocześnie tworzyć parę identycznych taśm, przydatne do robienia na przykład protokołów z konferencji, w którym jeden napęd jest „głównym nośnikiem”, a drugi służy do dystrybucji. Uwaga: W-1200 nie obsługuje mikrofonów stereofonicznych. Użyj mikrofonu monofonicznego.

● Kopiowanie na taśmę jednym dotknięciem Za naciśnięciem przycisku użytkownicy mogą kopiować kasety, tworząc kopię zapasową oryginalnej taśmy. Użytkownicy również mogą stworzyć fragmenty ciszy między ścieżkami, naciskając przycisk REC MUTE podczas kopiowania. Służy to również jako prosty system edycji umożliwiając usunięcie wybranych sekcji.

● Fluorescencyjny wyświetlacz z miernikami poziomu Fluorescencyjny wyświetlacz o wysokim kontraście i jasności służy do przedstawienia w jednym miejscu wszystkich niezbędnych informacji dla obydwu napędów. Funkcja ściemniacza pozwala użytkownikom dostosować poziom jasność do otoczenia.

● Cyfrowe wyjście USB do nagrywania cyfrowego na PC / Mac Wbudowany konwerter A / D i cyfrowe wyjście USB na tylnym panelu pozwala użytkownikom na cyfrowe archiwizowanie ich kaset z jakością CD 48 kHz / 16-bit. Pobieranie próbek częstotliwość i głębia bitowa są wybierane od 8k do 48kHz i 8 lub 16 bitów, w zależności od jakości oryginalnego nagrania. Po utworzeniu cyfrowego archiwum użytkownicy mogą go słuchać w dowolnym miejscu i czasie z komputera, DAP, smartfona, odtwarzacza sieciowego, a nawet w samochodzie.

* Wymagane jest dodatkowe oprogramowanie do nagrywania cyfrowego, takie jak Audacity lub Garage Band.

● Nagrywanie / odtwarzania z timerem Gotowość do współpracy z funkcją programatora czasowego pozwala użytkownikom nagrywanie / odtwarzanie kaset, gdy W-1200 jest włączony za pomocą komponentu audio innej firmy. Uwaga: W-1200 nie jest wyposażony we własny programator czasowy. Nagrywanie / odtwarzanie z timerem NIE jest dostępne z samym W-1200.Wymagane jest zewnętrzne urządzenie audio posiadające taką funkcję. Jako źródła można podłączyć urządzenia umożliwiające działanie timera. Szczegółowe informacje znajdziesz w danych technicznych producenta urządzenia źródłowego. 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl