ODTWARZACZ SIECIOWY iEAST STREAMPRO M20 GLIWICE

Dostępność: brak towaru
Cena: 369,37 zł 369.37
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Odtwarzanie całej dostępnej muzyki na głośnikach w jakości HD wraz z trybem Multi-Room.
iEAST SoundStream M20
IEAST Soundstream M20 pozwala na słuchanie muzyki poprzez strumieniowy przekaz w swoich pomieszczeniach. Pliką mogą być odtwarzane bezpośrednio z telefonu, NAS(Synology, Qnap, itp), dysku twardego który został udostępniony w sieci, WebRadio lub jakikolwiek inny DLNA/AirPlay/UPnP. Komunikacja odbywa się zarówno bezprzewodowo (Wi-Fi) jak i przewodowo (Gniazdo Ethernet oraz Jack Stereo 3,5mm)
iEASt SoundStream M20
Dzięki technologii WPS, M20 można już używać w sieci Wi-Fi po paru sekundach (Istnieje możliwość podłączenia przez port Ethernet RJ45). Dodatkowo wszystko jest realizowane w wysokiej jakości dźwięku.
 
Dzięki wyjściu optycznemu oraz stereo jack 3,5mm , można go podłączyć bezpośrednio pod wzmacniacz audio aby cieszyć się muzyką w jakości HD do 24bit / 192kHz.
 
iEAST SoundStream M20

 
iEAST SoundStream M20 ma bardzo dobry stosunek ceny do jakości patrząc na zastosowane materiały. Wyposażony został w audiofilskie komponenty jak dobrze znany w świecie audio DAC ESS Sabre ES9023.
iEAST SoundStream M20
M20 jest kompatybilny z szeroką gamą aplikacji do streamingu muzyki jakich jak: Spotify, Tidal; iTunes, Deezer, Muzyka Google Play, Youtube. Istnieję możliwość odtwarzania bezpośrednio przez aplikacje "iEAST Play" oraz poprzez AirPlay.
 
To nie wszystko! SoundStream M20 podobnie jak i pozostałe produkty z asortymentu iEAST, jest wyposażony w API które pozwala mu sterowanie nim poprzez automatykę inteligentnego domu bądź aplikacji firm trzecich.
 
Nie zabrakło także aplikacji mobilnej "iEAST Play" dostępnej na Android i iOS. Aplikacja pozwala nam na sterowanie muzyką, produktami firmy iEAST oraz obsługę funkcji multi-room.
iEAST SoundStream M20
 
Funkcja Multi-Room synchronizuje produkty iEAST tak, aby muzyka była odtwarzana na każdym urządzeniu iEAST w tym samym czasie. Muzyka będzie idealnie zsynchronizowana, tak że przechodząc do innego pokoju nie usłyszymy żadnej zmiany. Stwórz identyczne zestawy z funkcją multi-room albo niech Cię poniesie wyobraźnia i stwórz do każdego pokoju inny zestaw muzyczny. Można w tym trybie używać do kilkudziesięciu urządzeń iEAST. Multi-room nigdy nie był taki prosty i tani!
iEAST SoundStream M20

M20 potrzebuje tylko zasilania 5V / 1A. Oprócz użytkowania go w sposób stacjonarny, możesz go podłączyć do PowerBank i korzystając z przenośnego głośnika stworzyć mobilny zestaw.
 
Najważniejsze cechy iEAST SoundStream M20:
 
  • HiFi Sabre ES9023 z Time Domain Jitter Eliminator i technologią Hyperstream
  • Multi-room : Ta sama muzyka ze wszystkich głośników lub zupełnie inny dla każdego zestawu.
  • Wsparcie dla protokołu AirPlay / DLNA / UPNP
  • Obsługa przez smartphone, tablet, komputer, NAS i UPNP
  • Zoptymalizowany algorytm dźwięku, aby zapewnić stabilne odtwarzanie muzyki.
  • Duży wybór usług strumieniowych jak Spotify, Tidal, TTPOD, QQmusic, Douban. Wkrótce: Qobus / Deezer / Muzyka Google i wiele innych.
  • Radio internetowe: Pandora/ Tunein / iHeartRadio / Ximalaya / QingTingFM
  • Komplet wyjść/wejść: Wyjście Stereo, Optyczne, LAN, WiFi, WPIS
  • Darmowa aplikacja "iEAST Play" na system Android oraz iOS
  • Aktualizacja oprogramowania, która w przyszłości poszerzy możliwość M20

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl