KWADRA PSVANE HiFi EL34B PENTODA MOCY 6CA7 GLIWICE

Dostępność: dostępny

Opis

Lampa elektronowa Psvane HiFi EL34 (KWADRA - 4SZTUKI)

  • Wyselekcjonowana fabrycznie kwadra wysokiej jakości lamp elektronowych próżniowych z serii Psvane HiFi
  • Typ: EL34 Pentoda mocy odpowiedniki: amerykański 6CA7, radziecki 6П27С
  • Producent: Psvane Audio Lab. CHANGSHA HENGYANG ELECTRON CO, LTD
  • Seria: Psvane HiFi

Seria PSVANE HiFi powstała dla miłośników brzmienia bliskiego seriom najlepszych wykonań lamp ale w bardziej przystępnej cenie. Dla każdego entuzjasty lampowego brzmienia. Lampy o wspaniałej wierności odtwarzania i szerokim paśmie przenoszenia, zapewniając przy tym czysty i delikatny dźwięk. Uzasadniony stosunek jakości do ceny.

Lampa EL34 ma wybitnie większą muzykalność w porównaniu z innymi lampami. Może nie oferuje tyle basu co lampa KT88 ale jest bardziej ciepła w brzmieniu. Nie dorównuje jej nawet lampa 300B gdyż maksymalne napięcie z jakim mogą pracować to 800V a to przy odpowiednich konstrukcjach wzmacniaczy może dostarczyć 50W mocy na kanał.

Lampa elektronowa próżniowa klasy high-end dedykowana do wzmacniaczy akustycznych. Najczęściej stosowana w układach stopnia końcowego. Jest to wersja lampy EL60 o zmienionym cokole wprowadzona przez firmie Philips w 1949r. Bardzo często wykorzystywana w wzmacniaczach akustycznych klasy hi-fi i gitarowych. Większość surowców do produkcji lamp sprowadzanych jest z Europy i Ameryki północnej.

Bańka lampy z bezbarwnego przeźroczystego szkła, wyposażona jest cokół oktalowy. Całość jest bardzo dobrze zabezpieczona na czas transportu. Sugerowany czas wygrzewania przez producenta: 50-70 godzin.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl