KOLUMNA AUDIOWAVE 141SE GLIWICE ODSŁUCH (raty 0%)

Dostępność: dostępny
Cena: 3 950,00 zł 3950.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Cena dotyczy jednej kolumny. Komplet składa się z dwóch sztuk.

Model 141SE to dwudrożny zestaw typu bass-reflex.

W kolumnach zastosowane są wysokiej jakości głośniki norweskiej firmy SEAS. Głośnik wysokotonowy to aluminiowa kopułka o średnicy 19mm. Został on zmodyfikowany przez usunięcie ferrofluidu. Dzięki takiej modyfikacji nie są tłumione mikroinformacje zawarte w sygnale muzycznym. Piętnastocentymetrowy głośnik niskotonowy posiada odlewany kosz, profilowany dla zmniejszenia turbulencji oraz wentylowany system magnetyczny dla uniknięcia zniekształceń wynikających z efektu sprężania powietrza wewnątrz cewki głośnika. Membrana głośnika wykonana jest z aluminium, które daje membranie dużą sztywność przy zachowaniu małej masy. Sztywne membrany charakteryzują się dość mocnym rezonansem własnym, jednak w tym przypadku znajduje się on dość daleko poza pasmem użytecznym głośnika.

Obudowa to istotny element składowy kolumny, który ma duży wpływ na własności konstrukcji. Została ona wykonana z klepek z drewna iroko o grubości 23mm. Przednia i tylna ścianka to płyta MDF o grubości 22mm. Wyfrezowane na bokach promienie zmniejszają efekt dyfrakcji dla wyższych częstotliwości powstających na ostrych krawędziach kolumny.

Zwrotnica wykonana z wysokiej jakości materiałów zamontowana jest bezpośrednio na gnieździe przyłączeniowym na niezależnych płytkach dla obwodu głośnika niskotonowego i wysokotonowego. Okablowanie poprowadzone jest przewodem firmy Kimber Kabel.

Dla uzyskania najlepszego efektu dźwiękowego kolumny należy ustawić na stojakach na wysokości 60-70cm w wolnej przestrzeni w pewnej odległości od bocznej i tylnej ściany pomieszczenia. Powinny stać tak, aby głośniki wysokotonowe były skierowane do wewnątrz. Odległość między kolumnami powinna wynosić 1,5–2,5m. Taka odległość zapewnia najlepsze skupienie dźwięku.  

Opis:

DANE TECHNICZNE:

Impedancja: 8Ω

Efektywność: 85 db

Wymiary:

Wysokość: 31,5 cm

Szerokość: 20,5 cm

Głębokość: 28,0 cm

Waga:7kg

System 2 drożny bi-wire

Wykończenie: drewno iroko

Głośniki:

Seas 7" aluminium z korektorem fazy

Wysokotonowy Aluminium kopułka 19mm

Pasmo przenoszenia: 45-20000hz +/-3db

Moc maksymalna RMS: 60 Watt

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl